En iyi medyumlarımızistanbul Fal Blog

İstanbul’un En İyi Fal Bakılan Mekanları ve Burada Fal Baktırmanız Gereken medyumlar

Bakırköyün en iyi falcisi medyum serdar

 

Merhaba fal severler Uzun yıllar Etiler Bebek ve Ortaköyde profesyonel medyumluk ve fal hizmetleri veren medyum serdar bey artık cafemızde hızmet vermekte Meleklerbahcesi..                                                                                                                                         .

Bakırköy bölgesinin En iyi Fal bakan usta medyum serdar beye ulaşmak için telefon numaralarımızdan veya internet sitemizden randevu alarak gelebilirsiniz.

Bakırköy En iyi Fal, Bakırköy Falci, Bakırköy Medyum serdar sizlerle.

İstanbulun en iyi medyumları

istanbul bakırköyün en iyi medyumları

Ataköy En iyi Falciları

Ataköy falci

Ataköy Cafe

Ataköy Fal bakan medyum

Bahçelievler Falci

Fal bakan medyumlar

Etiketler
Daha Fazla Göster

Meleklerbahcesi

Meleklerbahçesi internet sitesi Yöneticisi

ilgili makaleler

6 thoughts on “İstanbul’un En İyi Fal Bakılan Mekanları ve Burada Fal Baktırmanız Gereken medyumlar”

  1. Selamlar…serdar bey hangı gunler bakıyo acaba ogrenebılırmıyım..ha bı de fıyat nedır rıca etsem bana ulaşabilirmisiniz teşekürler.

    1. Merhaba cansu hanım Sorunuzun cevabı serdar bey bugunden ıtıbaren yogun ıstek uzerıne haftanın hergunu bızlerle..fıyatlarımız bakırkoyun en uygun fıyatları olmakla bırlıklte deısıyo..cafemıze geldıgınızde daha ayrıntılı ogrenırsınız..ıyı gunler

  2. Slm ben geçen gun fala geldim Meleklerbahçesinde serdar bey vardı sanırım mukemmel baktı falima bire bir cıktı diyebilirim ve hafta sonu 5 kişi gelmeyi düşünüyoruz gerçekten tuylerim diken diken oldu inanamıyorum atislari harika daha önce bakirkoyde bir çok yerde fal baktirdim inaninki hicbiri beni bu kadar etkilemedi mukemmel ötesi ve burdan tesekur ediyorum cafemeleklerbahcesine güzel bir gün geçirdim

  3. Selamlar Medyum serdar beye baktırdım çok ama çok memnun kaldım.kendisi 46 da değil MELEKLER BAHÇESİNDE bakıyor bakırköy o şekilde düzeltirseniz daha iyi olur.

  4. 5 yıl önce bakırköyde güneşin oğlu lakablı medyum serdara fal baktırmıştım sevgilim hakkında bilgi almak için gitmiştim ama o bana sevgilimden ayrılacağımı yurtdışına çıkacağımı bir başkası ile evleneceğimi 2 çocuğum olacağını söylemişti ben ve arkadaşlarım gülüp geçmiştik. Çok kısa bir süre sonra sevgilimden ayrıldım. Kuzenimin yanına almanya ya yerleştim evlendim ve 2 çocuğum var. Yıllar sonra Türkiye ye gelip kendisini bir çok yerde aradım bakırköyde melekler bahçesinde olduğunu öğrendim. Su falı baktırdım. Bilmediğim bir çok şeyi bana anlattı. Adım adım yaşayacaksın dedi. Mutlaka hayatınızda 1 defa bile olsa su falı baktırın.

  5. 5 yıl önce bakırköyde güneşin oğlu lakablı medyum serdara fal baktırmıştım sevgilim hakkında bilgi almak için gitmiştim ama o bana sevgilimden ayrılacağımı yurtdışına çıkacağımı bir başkası ile evleneceğimi 2 çocuğum olacağını söylemişti ben ve arkadaşlarım gülüp geçmiştik. Çok kısa bir süre sonra sevgilimden ayrıldım. Kuzenimin yanına almanya ya yerleştim evlendim ve 2 çocuğum var. Yıllar sonra Türkiye ye gelip kendisini bir çok yerde aradım bakırköyde melekler bahçesinde olduğunu öğrendim. Su falı baktırdım. Bilmediğim bir çok şeyi bana anlattı. Adım adım yaşayacaksın dedi. Mutlaka hayatınızda 1 defa bile olsa su falı baktırın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kontrol et

Close
Close
Call Now ButtonHemen Ara