Fal ÇeşitleriTarot fali bakma

En iyi Tarot Falı bakma

istanbul Bakırköyde en iyi tarot falı bakma

En iyi Tarot Falı Bakmanın Faydaları ve bilgileri?

Selamlar, Bakırköy Medyumları Tarot fal ınıza bakabilmek için Tarot destesine gereksinim duyarız. Tarot destesinde arkana  dediğimiz kocaman 22 kart ve ufak arkana dediğimiz 56 kart bulunmaktadır. Genelde Toplamda 78 kart ile Tarot açılımlarımıza başlayabiliriz. Son Zamanlarda en fazla popüler olarak bilinen  Tarot falının kartlarının Avrupa’ya fal bakan bireyler yönünden getirildiği düşünülmektedir. Kartlar türlü kültürlere göre farklılık yaratsa da sembolik olarak figürler pek değişmemiştir ve biz medyumlar bunun en profesyonel ilmini almış olarak sizlerin falına bakıyoruz

Tarot’un ilk kez eski Çağlarda Çingeneler yönünden tanrıyı, Dünyayı (evreni) ve insanı birleştiren gizemli ilişkilerin keşfedilmesi için kullandığı belirtilmektedir. Tarot’un ortaya çıkış tarihi ve sözcük anlamı ile alakalı söylenenler hep bir varsayımdan ibarettir ve kökeni net olarak bilinmemektedir. Tarot falı diyoruz ama gerçekte Tarot fal değil bir hayat biçimi olarak söylenir, Tarot Fal Ayrıca şuur altındakilerini okuma sanatıdır.

 

tarot-fali-bakirkoy
tarot-fali-bakirkoy

Tarot Falı kehanet yöntemi olarak olabildiğince başarılı bir fal görme sanatıdır. Yalnızca bir açılım için yalnızca bir sual hakkınız vardır.
tarot Nedir Geçmişi ve istikbali hiç birimiz değiştiremeyiz,  ancak kartlara yüklediğimiz enerjiler sayesinde sorduğumuz sorulara alacağımız cevaplar bizi yönlendirebilir. Merak ettiklerimizi öğrenebiliriz. Tarot falımıza başlamadan evvel kartlarımızı sol elle karıştıralım ve gene sol elle 3’e bölmeliyiz. Bu işlemler uygulanırken danışanımız sorusuna Aklına getirmeli

TAROT-FALI-BAKMATarot falı Bakırköy Meleklerbahçesi

Meleklerbahçesi olarak Müşterilerimize randevu yoluyla Bakırköy tarot fal bakma ınıza bakabilicek en iyi Medyumları sizlere takdim ediyoruz hem hoş sohetli bir ortamda hemde Stresinizi ve zamanınızı iyi geçireceğiniz cafemizde sizleri ağırlamaktan memnuniyet duyarız. Piyasadaki bir çok cafelerden farkımız müşterilerimize Geldiklerinde Gerçek bir medyumlar karşılaştırmamız ve müşterilerimizin gititlerinde memnun kalmalarını sağlamak.Bizlere telefon numaralarımızdan veya iletişim adresimizden ulaşabilirsiniz.

 Tarot’a fali Geçmişini ve geleceğini yansıtır?

  • Tarot  Fali yüzlerce yıldır insanların geleceğe ilişkin sorularına cevap veriyor, ipuçlarını kulaklarına fısıldıyor. Başlangıçta 78 tane kart ile insanın istikbali ortasında bir bağ olduğuna inanmak basit görünmeyebilir. Ancak yapacağınız daha ilk denemeler size kartların kehanet gücünü gösterecektir. Ve mühim bir uyarı, Tarot’a danışırken nihayet kartı, başka bir deyişle kader kartını okumadan evvel iyi düşünün.

Tarot falı ve diğer bütün fal bakma çeşitleri medyumlarımızla hizmetinizde… MELEKLERBAHÇESİ.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Close
Call Now ButtonHemen Ara